Aktualności

Dodano: 2021-08-16 14:33:05 Kategoria: Aktualności

Promocja soczewek ZEISS SmartLife

Przy zamówieniu soczewek ZEISS SmartLife, drugą parę otrzymasz w specjalnej cenie promocyjnej. Promocja obowiązuje od 2 sieprnia do 30 września 2021r. Szczegóły promocji dostępne w naszym salonie optycznym w Busku-Zdroju, ul. Batorego 4.


Soczewki ZEISS SmartLife - pozwalają pokonać wyzwania, przed jakimi obecnie stają ich oczy. Nowy innowacyjny produkt marki ZEISS to większy komfort widzenia. Zarówno w świecie online, jak i offline.

zeiss_smart_2021.jpg 

Soczewki ZEISS SmartLife zostały opracowane z myślą o wyzwaniach współczesnego świata. Na podstawie obserwacji nowego cyfrowego stylu życia, zachowań związanych z widzeniem oraz potrzeb wynikających z wieku, firma ZEISS opracowała nową gamę soczewek zapewniających naturalne i komfortowe widzenie na każdą odległość, we wszystkich kierunkach, dla osób w każdym wieku.

Pierwsza pełna gama soczewek uwzględniająca współczesny, cyfrowy styl życia.

We współczesnym scyfryzowanym świecie ludzie nieustannie przeglądają treści, wybierają opcje, powiększają zdjęcia jednocześnie będąc w ruchu... zawsze i wszędzie, gdziekolwiek są. Twoi klienci są w ciągłym ruchu, jednocześnie patrząc w swoje smartfony lub tablety.


W obliczu cyfrowego stylu życia klientów i potrzeb związanych z wiekiem oczywiste jest, że potrzebują ostrego, komfortowego widzenia każdego dnia.

soczewki_zaiss_promocja2021.jpg 

Zapraszamy do naszego centrum okulistycznego i salonu optycznego w Busku-Zdroju, mieszczącego się przy ulicy Batorego 4.